خبر جدید,خبر تکنولوژی

پنل صفحه نمایش آیفون ۶اس لورفتهر چه که به راه اندازی گوشی های هوشمند جدید نزدیک تر میشویم ، شایعات راجب به آن هم بیشتر میشود .شایعات ممکن است مشخصات باشند و یا حتی قطعاتی از آن که از مرز شایعات فراتر میروند. ببا توجه به نزدیک شدن پرده برداری دو گوشی آیفون ۶S و ۶S PLUS ، تصاویری از قطعات این گوشی ها منتشر شده اند ، در حال حاضر چند عکس از پنل صفحه نمایش گوشی آیفون ۶S لو رفته است.

این عکس ها از منتاژ صفحه نمایش گوشی آیفون ۶S منتشر شده اند که توسط وبسایت MacRumors به بیرون درز کرده است. با مشاهده این عکس میتوان اختلاف هایی را دریافت . به نظر میرسد که تفاوت هایی در مونتاژ صفحه نمایش این گوشی با دستگاه های فعلی وجود دارد.
یکی از این تفاوت ها را میتوان اینگونه عنوان کرد که در این پنل یک تراشه مستطیلی شکل جدید در قسمت پشتی آن وجود دارد. این تراشه قطعه ای است که در حال حاضر در گوشی آیفون ۶ وجود ندارد و هنوز هم هیچ اطلاعتی راجب این که تراشه چیست و چه کاربردی دارد موجود نشده است. میتواند این تراشه قطعه ای باشد که Force Touch را بر روی صفحه نمایش پیاده کند.
همانطور که چندین بار گفتیم ، گوشی های آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس طی رویداد مطبوعاتی در تاریخ ۹ سپتامبر (۱۸ شهریور) معرفی و پرده برداری خواهند شد. ظاهرا این گوشی ها در ۱۱ سپتامبر برای پیش فروش قرار میگیرند و ۱۸ همان ماه رسما عرضه میشوند.
همراه با گارانتی بی قید وشرط تعویض
برای خرید کارتریج ایرانی پردیس در شهرستانها با نمایندگان ما تماس بگیرید


لیست نمایندگان شهرستان هافروشگاه اینترنتی پردیس چاپگر بارانPRICE LIST PARDIS لیست قیمت مخصوص نمایندگان انحصاری