خرید زونکن عمده با بهترین قیمت زونکنA4.A5

 خرید زونکن عمده و لوازم اداری و بایگانی با ارائه فاکتور رسمی در پردیس چاپگر باران با بهترین کیفیت و قیمت

در ابتدای امر توضیح کوتاهی در مور خرید زونکن عمده با بهترین قیمت و موارد استفاده می پردازیم:

زونکن در واقع به پوشه‌های بزرگ و قطوری گفته میشه که در اداره‌ها و سازمان‌های مختلف، دفتر اسناد، مطب پزشکان و … کاغذها، اسناد و پرونده‌ها رو در اون نگهداری میکنند. زونکن جلد سختی داره و معمولاً جنس اون از مقوا، چوب یا پلاستیک هستش. نگهداری کاغذها در زونکن به وسیله گیره‌های فلزی صورت میگیره که باز و بسته میشن و میشه بدون پاره کردن کاغذ، از داخلشون برگه‌ها را جدا کرد یا به آن برگه اضافه کرد.

زونکن ها برای دسته بندی و مرتب نمودن مدارک و اسناد در ادارات و سازمان ها و حتی به صورت فردی مورد استفاده قرار میگیرند. با وجود اینکه امروزه بیشتر امور به صورت الکترونیکی انجام می شود اما با این حال در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها هنوز هم استفاده از کاغذ رایج است. پس در نتیجه زونکن ها وسیله ای برای نگهداری و محافظت از مدارک شما هستند همینطور باعث طبقه بندی اطلاعات می شوند و شما هر زمان که به اطلاعات خاصی نیاز داشته باشید، میتوانید به سرعت آن اطلاعات را در بایگانی خود پیگیری نمایید.

پردیس چاپگر باران با ارائه انواع زونکن عمده و لوازم اداری و بایگانی با ارائه فاکتور رسمی در این زمینه تخصص دارد.

خرید زونکن عمده با قیمت تجاری 02188322120

 


خرید زونکن اداری با قیمت عمده

خرید عمده زونکن

محدوده گنجایش کلاسورها یا زونکن‌ها چیست؟

آن‌ها ممکن است بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ برگه کاغذ گنجایش داشته باشند.

انواع زونکن بر اساس اندازه، جنس، نوع حلقه‌‌ها، گنجایش و طراحی، کاربردهای متفاوتی دارند.

اگر در شغل یا موقعیتی هستید که با تعداد زیاد برگه و کاغذ و مدرک و سند سر و کار دارید، حتماً برای دسته‌بندی و منظم نگه داشتن آن‌ها به زونکن احتیاج پیدا می‌کنید.

شارژ کارتریج لیزری


فروش عمده زونکن

خرید زونکن اداری با بهترین قیمت


کلیک کنید>>>   زونکن چیست؟


انواع زونکن

زونکن های کلاسیک

زونکن های کلاسیک جزء یکی از قدیمی ترین زونکن های مورد استفاده از زمان های گذشته تا کنون است که به طور معمول از جنس PVC ساخته شده است. اما روکش داخلی این زونکن ها بیشتر از جنس لمینت است. این نوع زونکن در دو مدل زونکن کلاسیک A۴ و A۵ موجوداند.

زونکن های پومر

زونکن های پومر دارای جلد مقوایی محکم و با ضخامتی هستند که توسط یک سلفون پوشیده شده است. زونکن های پومر بیشتر در اندازه A۴ تولید می شوند. همچنین شما میتوانید با توجه به نیازتان عطف ۷.۵ و یا ۴.۵ سانتیمتر را خریداری نمایید.

زونکن های گالینگور

زونکن های گالینگور از نوعی مقوای سخت و محکم تولید شده است که مقاومت بالایی در برابر هرگونه فشار و ضربه دارند. از این رو دوام و ماندگاری بالایی نیز دارند. از این مدل زونکن بیشتر در ادارات و سازمان ها برای بایگانی اطلاعات استفاده می شود.

زونکن های فانتزی

زونکن های فانتزی بیشتر برای مصارف خانگی مناسب هستند و با طرح و رنگ های شاد و متفاوت ارائه می شوند. حتی برخی از شرکت های بزرگ بسته به رنگ سازمانی مجموعه خود بصورت اختصاصی طرحی را برای زونکن مجموعه خود طراحی کرده تا کاملاً اختصاصی تولید شود.

زونکن های کاوردار

زونکن های کاوردار دارای تعدادی کاور نایلونی و یا سلفون دار هستند که برای ادارات و سازمان هایی طراحی شده اند که روزانه با تعداد بالایی برگه و یا اسناد مهم سروکار دارند. استفاده از این کاورها باعث تسهیل در روند پیدا کردن یک سند مهم می شود.

زونکن های تبلیغاتی

زونکن های تبلیغاتی بیشتر مورد استفاده شرکت ها و سازمان های بزرگ و برای بایگانی کردن اسناد مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین امکان حک شدن لوگو و یا نام تجاری سازمان مربوطه روی این زونکن ها وجود دارد.

زونکن های کتان روکشی

زونکن های کتان روکشی همانگونه که از اسمشان پیداست از روکشی از کتان ساخته شده اند، این زونکن ها دارای لبه های فلزی برای دوام و ماندگاری بالاتر هستند.

قیمت تمامی زونکن ها بسته به جنس، مدل و قفل استفاده شده در آن با هم متفاوت است.

معرفی کاربردهای زونکن

زونکن ها دارای کاربردهای گوناگونی هستند که در این مطلب سعی داریم تا شما را با تعدادی از آنها آشنا کنیم.

  • حفظ و نگهداری از اسناد و مدارک مهم و ضروری
  • قابلیت استفاده در محیط اداری
  • امکان ساماندهی اسناد و مدارک مهم
  • دسترسی آسان به اطلاعات داخلی
  • تبدیل زونکن به یک کلاسور بزرگ برای قرار دادن جزوات درسی در داخل آن