شارژ کارتریج لیزری با بالاترین کیفیت

شارژ کارتریج لیزری با بالاترین کیفیت و ضمانت در پردیس چاپگر باران ،در شرایط کنونی بسیاری از سازمان ها و شرکتهای دولتی وخصوصی برای کاهش هزینه مجموعه، کارتریج های پرینتر را بعد از اتمام پودرتونر، شارژ میکنند.
اما باید در نظر داشت که شارژ کارتریج توسط سازنده چاپگر اصلا پیشنهاد نمیشود چراکه شارژ مجدد تونر یک کار کاملا تخصصی میباشد و باید حتما توسط افراد متخصص انجام شود.کارتریج از قطعات مختلف ساخته شده است که هر یک از این قطعات وظایف مختلفی را درچاپ به عهده دارند چنانچه هرقطعه به درستی در جای خودش قرار نگیرد و یا در شارژ کارتریج از قطعات و یا پودر نامرغوب استفاده شود این امر هم درکیفیت چاپ میتواند تاثیر بگذارد و هم اینکه به چاپگر آسیب برساند،بنابراین برای شارژ کردن کارتریج به شرکتهای معتبر مراجعه نمایید.

 • کیفیت برتر شارژ کارتریج باتکنسین های حرفه ای
 • پرچابا بزرگترین دپارتمان تخصصی شارژ و تعمیر کارتریج
 • تخصص ما کار با سازمان ها و شرکت ها میباشد بهترین قیمت و کیفیت را از ما بخواهید.
 • با افتخار اعلام میکنیم که توانسته ایم رضایت بیش از سه هزار سازمان و شرکت دولتی و خصوصی را کسب کنیم
 • عضو سامانه تدارکات دولت
 • ارائه فاکتور رسمی الکترونیکی

تلفن : 02188322120

خدمات شارژ و تعمیرانواع کارتریج با گارانتی100%

شرکت پردیس چاپگر باران دارای بزرگترین دپارتمان خدمات شارژتخصصی کارتریج لیزری سیاه و سفید و شارژ کارتریج رنگی با پودر درجه یک وتعمیرات کارتریج و پرینتر با قطعات اصلی و با کیفیت می باشد.

 • انجام شارژ و تعمیر کارتریج با ارائه فاکتور رسمی به همراه خدمات پس از فروش حرفه ای
 • مشتریان ما بیش از سه هزار مجموعه دولتی و خصوصی در سراسر کشور میباشد
 • شارژ تونر با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
 • تست رایگان تمامی قطعات کارتریج
 • کالیبره کردن کارتریج بعد از شارژ برای بهینه شدن کیفیت چاپ
 • وکیوم و بسته بندی حرفه ای برای محافظت از کارتریج
 • ارسال رایگان در سراسر تهران بزرگ

تلفن تماس : 02188341919 / 02188322120

 

قیمت


با ما همراه باشید تا به سوالات متداول در زمینه شارژ کارتریج لیزری پاسخ دهیم:

شارژ کارتریج لیزری چیست؟

کارتریج لیزری مواد مصرفی میباشد و بعد از چاپ تعداد مشخصی برگ کاغذ به پایان میرسد،پر کردن مجدد منبع تونر کارتریج لیزری توسط پودر تونر را شارژ کارتریج میگویند،که به علت اصطحکاک قطعات کارتریج شاید یک یا چند قطعه از کارتریج هم نیاز به تعویض داشته باشد.

اگر در کارگاه مجهز و با استفاده از پودر و قطعات مرغوب انجام شود هیچگونه آسیبی به چاپگر نخواهد رساند ولی اگر توسط اشخاص غیر متخصص و با پودربی کیفیت انجام شود قطعا به چاپگر آسیب خواهد رساند(برای شارژ  حتما به شرکت های معتبر مراجعه نمایید)

آیا پودری که برای شارژ استفاده میشود اورجینال میباشد؟

منظور از پودر اورجینال یعنی پودری که سازنده و کمپانی برای کارتریج ها استفاده مینماید و هیچ کمپانی پودر شارژ خود را جداگانه در بازار عرضه نمیکند و درنتیجه پودر شارژ اورجینال وجود ندارد.ولی درجه بندی پودرها از لحاظ کیفیت در بازار گسترده میباشد.

آیا با شارژ کارتریج لیزری ،کیفیت چاپ کارتریج پایین می آید؟

معمولا با هر بار شارژ درصدی از کیفیت چاپ کمتر میشود که معمولا در کارتریج های لیزری رنگی این افت کیفیت بیشتر محسوس میباشد ولی اگر این شارژ توسط افراد متخصص و با پودر و قطعات درجه یک انجام شود، در کارتریج های لیزری سیاه سفید شاید افت کیفیت برای کاربر اصلا ملموس نباشد ،بااین حال کارتریج مواد مصرفی میباشد و بعد از هر بار چاپ قطعات داخل کارتریج هم اصطحکاک خواهند داشت که همین امر از کیفیت کار میکاهد.

کارتریج شارژی چند برگ پرینت میگیرد؟

تعداد پرینت کارتریج به مدل و برند آن بستگی دارد و اینکه کارتریج شارژ شده اورجینال باشد و یا غیر اورجینال، ولی در اکثر کارتریج های لیزری، کارتریج شارژ شده با قبل از شارژ تفاوت محسوسی نخواهد داشت در صورتی که از پودر مرغوب و توسط افراد متخصص  انجام شود.

هر کارتریج چند بار شارژ میشود؟

معمولا بیشتر از سه بار شارژ پیشنهاد نمیشود ولی اگر کارتریج اورجینال و یا درجه یک و مرغوب باشد ،پوسته کارتریج تا بیش از 10 بار قابلیت شارژ دارد.و این امر بستگی به کاربر چاپگر دارد و اگر کاربر اصطحکاک بالایی به کارتریج وارد نکند شاید تا بالای 15 مرتبه هم پوسته کارتریج قابلیت شارژ داشته باشد ولی باید این مسئله را درنظر داشته باشید که بعد از هر بار شارژ  اتصالات کارتریج و همچنین پوسته کاست کارتریج در اثر انقباض و انبساط زیاد از کیفیت آن کاسته خواهد شد.

هزینه شارژ  چقدر میباشد؟

بستگی به مدل کارتریج شما دارد که چند گرم پودر برای شارژ آن استفاده میشود و آیا نیاز به تعویض قطعه دارد و یا خیر ،منظور از شارژ  پر کردن پودر خالی شده کارتریج میباشد و هزینه شارژ کارتریج به بزرگی و یا کوچکی کارتریج شما بستگی دارد.

شارژ  در محل هم انجام ميشود؟

پودر شارژ شیمیایی بوده وتنفس آن میتواند برای انسان مضر باشد بنابراین شارژ  بايد در محلى استريل شده و كارگاهى مجهز انجام شود چراکه در شارژ  باید تمامی قطعات کارتریج تمیز و سرویس شود و همچنين تست سلامت قطعات كارتريج با دستگاه ودر محيط كارگاه امكان پذير ميباشد و اگر قصد شارژ  در محل را دارید حتما تمامی افراد در محل شارژ باید از ماسک استفاده نمایند و ذرات معلق پودر تونر میتواند تا دقایقی در هوا وجود داشته باشد و تنفس آن برای ریه بسیار مضر میباشد و میتواند باعث سرطان شود.

کارتریج لیزری ایرانی اچ پی 44A پردیس

بهترین شرکت برای شارژ کارتریج چه شرکتی میباشد؟

بهترین انتخاب برای انجام دادن شارژ ،شرکتی میباشد که کارگاهی مجهز برای شارژ  داشته باشد و همچنین رزومه قوی در کسب رضایت از مجموعه ها،شرکتها و سازمان های بزرگ و کوچک داشته باشد و با خدمات قوی و با سرعت بالا بتواند بهترین کیفیت شارژ  را ارائه دهد.

قیمت شارژ کارتریج لیزری با بهترین کیفیت

در شرایط کنونی بسیاری از سازمان ها و شرکتهای دولتی وخصوصی برای کاهش هزینه مجموعه، کارتریج های پرینتر را بعد از اتمام پودرتونر، شارژ میکنند.
اما باید در نظر داشت که شارژ کارتریج توسط سازنده چاپگر اصلا پیشنهاد نمیشود چراکه شارژ مجدد تونر یک کار کاملا تخصصی میباشد و باید حتما توسط افراد متخصص انجام شود.کارتریج از قطعات مختلف ساخته شده است که هر یک از این قطعات وظایف مختلفی را درچاپ به عهده دارند چنانچه هرقطعه به درستی در جای خودش قرار نگیرد و یا در شارژ کارتریج از قطعات و یا پودر نامرغوب استفاده شود این امر هم درکیفیت چاپ میتواند تاثیر بگذارد و هم اینکه به چاپگر آسیب برساند،بنابراین برای شارژ کردن کارتریج به شرکتهای معتبر مراجعه نمایید.